Drodzy rodzice. Informuję, że zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami rządu i braku innych zaleceń ze strony organu prowadzącego, od najbliższego poniedziałku otwieramy dla wszystkich chętnych rodziców nasze przedszkole. Ruszamy  z jedną małoliczną grupą, realizując zajęcia zgodnie z zaleceniami GIS. W szkole ruszają zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla klas I - III i konsultacje dla uczniów klas IV - VII. Kontynuujemy konsultacje z nauczycielami dla klas VIII-ch.

Prosiłem w tym tygodniu wszystkich Państwa o wypełnianie ankiet w sprawie powyżej wymienionych zajęć. Dziękuję za ich wypełnienie. Na bazie udzielonych odpowiedzi przygotowaliśmy przyszłotygodniowe zajęcia w przedszkolu. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć opiekuńczo - wychowawczych w klasach I - III, ale jak na razie nikt z Państwa nie wyraził chęci udziału swoich dzieci w tych zajęciach. Konsultacje z nauczycielami są i będą w przyszłym tygodniu realizowane zgodnie z potrzebami.

Informuję, że gdyby zaszła zmiana w Państwa decyzji i wyrażacie chęć posłania dziecka do przedszkola w kolejnych dniach, proszę o kontakt telefoniczny z p. Elżbietą Siwczyk lub z sekretariatem. Podobnie w przypadku dzieci klas I - III prosimy o telefon do sekretariatu zespołu lub kontakt ze mną lub wychowawcą dziecka poprzez dziennik elektroniczny w celu poinformowania, że podjęliście decyzję i posyłacie dziecko (klasy I - III) do szkoły.

Jakie zapadną decyzje władz odnośnie funkcjonowania placówek po 7 czerwca, dowiemy się w tym tygodniu. Będę Państwa o nich informował.

Piotr Pysz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31